Dzisiaj wyciskanie wąsko z…

Dzisiaj wyciskanie wąsko z…

Dzisiaj wyciskanie wąsko z pauzą, 205kg poszło tak szybko że w trakcie przestraszyłem się że mi sztanga z rąk wypadnie xD

Poprzedni PR z w tym wariancie z pauzą to 202,5kg. Dzisiaj był plan tylko na 205kg, bo w piątek na treningu upper body skończyłem ciężki cykl CG paused Floor press 160kg 6×6 z krótkimi przerwami, co mnie zniszczyło i dzisiaj nie byłem zregenerowany, wręcz przeciwnie mocno obolały.

Ale te 205kg… wystrzeliło w kierunku nóg, i to tak mocno że aż sam się zdziwiłem i po chwili przestraszyłem bo poczułem że sztanga mi z rąk wypada xD no centymetr dalej by uciekła i by wypadła, zupełnie nic to nie ważyło. Pomimo tego jak łatwo i szybko to poszło, dalej nie próbowałem, bo czułem że to nie ten dzień, jestem obolały, i nie mam weny, przekonania żeby pocisnąć na maksa.

Drugie ćwiczenie to pin press, ostatnia seria 210kg, troszkę pojęczałem i na 3 razy poszło. Zauważyłem że to jest taki mój zakres ruchu gdzie zupełnie nie mam mocy, gdzie nie czuje tego ruchu. Dlatego właśnie pin press na takiej wysokości.

Cały trening

Pause CG bench press 205 x 1
Pin Press 160×6 185×5 210×3
Dips 4×10 bw
Triceps pushdown 4×6
Barbell biceps curls 4×6 85kg
Band rear delts flys 4×20

#strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #silownia

Comments are closed.