Obejrzałbym taką debatę…

Obejrzałbym taką debatę…

Obejrzałbym taką debatę prowadzoną przez Michała Pola. Siedziałby sobie między kandydatami z tabletem i laptopem, za jednym z kandydatów koszulka z logo #tvpis jako sponsora, za drugim koszulka z logo tvun.
MP – Witam Kochani, Hercliś wilkomen, błuena noczes. Moimi gośćmi są kandydaci, popularny Andrzej i niemniej popularny Rafał. Panie Andrzeju, OlaWasung pyta, która strona Krakowa?
PAD – Bardziej prawa, aniżeli lewa, prawą mi się lepiej pisze, ale lewa strona jak to lewa, staram się tam nie patrzeć.
MP – Panie Rafale, Mateusz Czpis pyta, czy Bajern zdobędzie Ligę Mistrzów w tym roku.
RT – Są duże szanse, ale nie możemy zapominać, ile podatków zostało wprowadzone za obecnej kadencji. Taki Robert Lewandowski wolał wyjechać na saksy do Niemiec niż kopać w Polsce.
MP – Kochani, dostałem od Xkomu taki oto telefon, który robi zdjęcia w technice 5G, z kodem PADALBORAFCIO zniżka 10%, Panie Rafale, pytanie od ScoobyChrupka69, czy w Polsce powinno być legalne posiadanie dużej ilości inteligencji?
RT – Oczywiście, w tym momencie Państwo reglamentuje ją przez swoje działania propagandowe, ale nie wiem czy społeczeństwo jest na to gotowe.
MP – SkubiChrupka69 zgadza się z Panem, a ja proszę w tym momencie o łapki w górę. Małyalezgrabny pyta co zrobić, kiedy kobieta nie chce z nim iść na randkę bo jest za niski i ma zakola. Nooo Małyalezgrabny nie wiem co mam Ci powiedzieć, musisz wykazać się kreatywnością, ja też już zakola spore ale jakoś udało mi się zdobyć żonę, może wykaż się intelektem, kobiety nie zawsze patrzą tylko na wygląd przecież. Wracając do tematu, Panie Andrzeju, na twitterze, widzowie mi podsyłąją, właśnie się pojawiło, że Real wygrywa z Getafe, czy w tej sytuacji możliwy jest Polexit?
PAD – Nie, absolutnie, nie chcemy od Pana wychodzić.
MP- GoroncyWonsz prosi, żeby pozdrowić jego dziewczynę, bo razem oglądają, pozdrawiam cię GoroncyWenzu i dziękuję kandydatom za przyjście na debatę. Stadion za nami już zgasł, więc łąpki w górę, dzwoneczki, Panie Andrzeju i Panie Rafale, panowie mogą opuścić rączki bo to do widzów było. Do usłyszenia.

#debata #wybory #duda #trzaskowski #polska #polityka #sport #kanalsportowy #heheszki

Comments are closed.