Warto obejrzeć i głębiej na…

Warto obejrzeć i głębiej na…

Warto obejrzeć i głębiej na ten temat pomyśleć, żeby potem nie było płaczu i zgrzytania zębów… Oczywiście filmik to jedynie krótki wstęp do tematu.

Unikanie kontuzji jest równie ważne co progres, jak i nie ważniejsze, a sport jakim jest trójbój, w porównaniu do innych pozwala naprawdę tych kontuzji unikać. Niestety ale wymaga to wiedzy, właściwego podejścia i zostawienia ego za drzwiami, co jak widać po ilości „wraków” jest niesamowicie trudne.

Nie wiem dlaczego też wszystkim tak trudno zaakceptować fakt, że w tym sporcie potrzeba 10-15lat żeby zbliżyć się do swojego potencjału, a często i więcej czasu jest potrzebne aby go w pełni osiągnąć. I NIE DA SIĘ tego przeskoczyć. Plus jest natomiast taki że w tym sporcie wiek gra drugorzędną rolę, a według niektórych zupełnie nieważny.

Tutaj więcej o tym pisałem

https://www.wykop.pl/wpis/47555443/czesc-4-ile-czasu-potrzeba-zeby-zrealizowac-swoj-p/167958707/#comment-167958707

Ostatnio dla wielu idolem jest John Haack. Czy to jest gość wyciągnięty z kapelusza, co robi rekordy po 3 latach treningu!? NIE!. Gość ma 14LAT ciężkich treningów za sobą, a od 8 jest aktywnym zawodnikiem, i nawet po tym czasie, wygląda na to że jeszcze nie osiągnął swojego potencjału, i jeszcze się „rozkręca”. Miał podobno jakąś kontuzje związaną z siadami, która mu 1,5roku zabrała, ale nic poza tym. I gość JEDZIE DALEJ!

https://www.openpowerlifting.org/u/johnhaack

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport

Comments are closed.